Daniel de Brouwerschool - Wilp
rond-links

 

rond-links
Prikbord

Onze Twan bij Paul de Leeuw!
Was dat even een verrassing: Twan Bleumink uit groep 3/4 mocht zaterdag 8 mei aan Paul de Leeuw vertellen wat hij het liefste deed: Hééél lang in de draaimolen zitten. En werd deze wens vervuld?

Ja zeker! Omdat Paul wensen vervult, mocht Twan met zijn grote broer en vader naar buiten lopen en daar stond een draaimolen speciaal voor hem! Een uur mocht hij erin zitten om rondjes te draaien!

Het was een heel bijzondere uitzending waar velen van genoten hebben. Niet alleen het schoolteam en alle bekenden van Twan maar ook Paul de Leeuw zelf. Want via Twitter laat hij weten: “Wie was er gisteren in XdeLeeuw nu blijer? Alle wensenmensen of ikzelf?” En: “Vanavond waande ik me in droomland tijdens XdeLeeuw. Kijk naar de wereld die Downsyndroom heet!”

En Twan? Hij loopt glimmend door de school! <<terug

Klik op een foto voor een vergroting.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Copyright Daniel de Brouwerschool - Wilp
School voor speciaal- en voortgezet speciaal onderwijs
Lathmerweg 4 - 7384 AN Wilp - Disclaimer

rond-rechts

rond-rechts